Smart App Protector (app lock)

Android Şifreleme Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 1,7 MB
  • Version 4.5.3
  • Dil İngilizce
  • Firma Sputnik
Smart App Protector, Android işletim sistemine sahip mobil cihazlarda veri güvenliğinizi sağlayacak en iyi uygulama yazılımlarından birisidir.
Smart App Protector, programı sayesinde mobil cihazınızda bulunan kişisel verilerinizi ve başkalarının ulaşmasını istemediğiniz bilgilerinizi şifrelemenizi sağlayarak sizden başka kimsenin o verilere ulaşmasına imkan vermeyen şifreleme yazılımıdır.

App Protector mobil cihanızında yüklü olan uygulamaları şifre kullanarak gizler. Aynı zamanda mobil cihazınızın ekranını kapatarak açık olan uygulamaları sizden başka kimsenin şifre girmeden görmesini engeller.

Kilit ekranı ayarları sayesinde arka plan görüntüsünü ve daha fazla özelliği değiştirebilirsiniz. Zaman ayarı sayesinde cihazınızın koruma süresini ayarlayabilirsiniz. Güç tasarrufu modunda çalışırken CPU ve RAM kullanımını otomatik olarak ayarlar. Korunan uygulamalar listesine eklediğiniz uygulama ve programları yedekleyerek daha sonra geri yükleme işlemine olanak tanır.

App Protector yazılımı ile korumak istediğiniz veri ve uygulamaları ister hepsine birden tek şifre belirleyerek, isterseniz tüm programlara ayrı ayrı şifre belirleyerek koruma altına alabilirsiniz.
Daha Fazla Göster
Smart App Protector (app lock) indir